آب کشاورزی

طرح اصلاح شبکه آب کشاورزی شهرک زعفرانیه

خدمت عموم مردم و سهامداران موسسه باغ مسکونی زعفرانیه
سلام
همچنانکه مستحضر هستید ، وظیفه تامین و توزیع آب کشاورزی ( خدماتی ) و حفظ و حراست و بهبود شبکه آبرسانی در شهرک زعفرانیه ، به عهده موسسه باغ مسکونی زعفرانیه است .
با توجه به مستهلک بودن شبکه آبرسانی که عمری ۵۰ ساله دارد و بالا بودن هزینه نگهداری و پس از آن نیاز شهرک به توسعه منابع آبی (و همچنین  توسعه شهرک و افزایش مصرف کنندگان آب کشاورزی) ، طرح اصلاح شبکه با بررسی های علمی و فنی تهیه شد و پس از تصویب در هیئت مدیره اجرایی گردید.
سر فصل های موضوعی و اهداف طرح اصلاح شبکه برای اطلاع همه اهالی به شرح  پیوست تقدیم و خاطر نشان می گردد به منظور کنترل هزینه ها، تعویض کامل لوله ها، اتصالات و شیر فلکه ها  و برای سایر اجزاء شبکه (چاه ها، ایستگاه های پمپاژ، تابلو های برق و..) تعمییر و بهینه سازی برنامه ریزی شده است.  ضمن الویت بندی اقدامات مفروض بر اساس روند تامین منابع مالی، بر اساس مشکلات پیش بيني نشده در روند اجرای طرح، احتمال افزایش و یا کاهش برخی از سرفصل ها مفروض می باشد.
امیدواریم نتیجه تلاشهای هیئت مدیره منتخب با همراهی و معاضدت همه اهالی منجر به رفع تنگناهای موجود در موضوع آب کشاورزی شهرک زعفرانیه بشود.
رئیس هیئت مدیره موسسه باغ مسکونی زعفرانیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا