روستا های اطراف شهرک زعفرانیه

همانطور که گفتیم سهیلیه به چند منطقه گفته می‌شود مه در جاده سهلیه کرج قرار گرفته‌اند که نام برخی از آنها در زیر آمده است و می‌توانید نام آن‌ها را مشاهده کنید :

 • سنقرآباد
 • لشگرآباد
 • آغچه حصار
 • قاسم گرجی
 • ابراهیم آباد
 • رمنده
 • زکی آباد
 • شهرک زعفرانیه
 • کامرانیه
 • اقبالیه
 • کوروش

شهرک کوروش سهیلیه

شهرک کوروش از شهرک های سرشناس و محبوب در استان البرز است که از سال های قبل از انقلاب خود را در ذهن مردم جای انداخته است و به عنوان یکی از بهترین شهرک ها شناخته شده است.

شهرک کوروش دارای زمین های وسیع و قیمت مناسبی است که مناسب سرمایه گذاری با سود بالاست این زمین ها تفکیک شده و سنددار هستند؛ بنابراین اگر به دنبال خرید زمین در اطراف پایتخت هستید حتما به شهرک کوروش سر بزنید.

روستای لشگرآباد سهیلیه

روستای لشگرآباد در منطقه سهیلیه کرج از زیباترین و دیدنی ترین روستاها است که طبق آمار به دست آمده سال به سال این منطقه با افزایش چشمگیر جمعیت رو به رو می شود چرا که بهترین ویژگی ها را برای زندگی دارد.

لشگرآباد سهیلیه خاک مناسبی برای کشت و پرورش گیاهان دارد از اینرو شاهد باغات سرسبز و مملو از میوه در این منطقه هستیم، اگر شما هم علاقه مند به خرید باغ در اطراف کرج هستید به سمت لشکرآباد بروید.

روستای آغچه حصار سهیلیه

آغچه حصار سهیلیه از مناطق رو به رشد است که سال به سال بر تعداد ویلاهای ساخته شده این منطقه افزوده می شود و در مقابل زمین های آن کاهش می یابد؛ خیلی از افراد با خرید ملک در این منطقه علاوه بر اینکه محلی برای استقرار در روزهای تعطیل دارند، سرمایه گذاری سودآوری نیز انجام می دهند.

روستای آغچه حصار دارای آب و هوای مطلوبی در همه ی فصول سال است مخصوصا در تابستان ها چرا که با وزش نسیم و ایجاد هوایی بکر دیگر افراد گرمای شهری را حس نمی کنند.

روستای سنقرآباد سهیلیه

سنقرآباد سهیلیه کمی طبیعت آن با دیگر مناطق سهیلیه متفاوت است زیرا پوشش گیاهی در آن وسیع تر است و این به دلیل وجود آب کافی برای آبیاری درختان و باغات است.

روستای سنقرآباد کرج با قدمت 2000 ساله ای که دارد دارای بسیاری از آثار تاریخی و دیدنی است؛ ناگفته نماند که این قدمت از آثار به جای مانده در این منطقه برآورده شده است.

روستای رامجین سهیلیه

رامجین از دیگر روستاهای پرطرفدار در سهیلیه کرج است که به دلیل امنیت مطمئن و سهولت رفت و آمد مورد توجه متقاضیان خرید ویلا در اطراف پایتخت قرار گرفته است.

علاوه بر ویلاهای مناسب برای خرید و سرمایه گذاری، این منطقه دارای زمین ها و باغات وسیعی است.

قاسم گرجی

روستای قاسم گرجی قبل از رمنده و جاده آن روبروی روستای ابراهیم آباد است .

رمنده

رمنده نزدیک ترین روستا به شهرک زعفرانیه است و چسبیده به آن است ، یکی از خیابان‌های رمنده که در آن ویلا سازی بسیاری انجام شده است ، خیابان آزادگان در رمنده است که معروف‌ترین خیابان رمنده است که از آن به شهرک زعفرانیه و زکی آباد سهیلیه راه دارد.

کامرانیه

کامرانیه در فاصله 7 – 8 کیلومتری از فلکه چهارم شهرک زعفرانیه واقع شده است ، زمین‌های این ناحیه اغلب زراعی است ، اما سند شش‌دانگ دارند و تفکیک شده است ، برخی از زمین‌ها داخل بافت و برخی خارج از بافت هستند و همچنین برخی دارای سهمیه آب کشاورزی هستند ، اگر بتوانید دو قطعه زمین در کامرانیه تهیه کنید می‌توانید آن را دیوارکشی کنید ، قطعات زمین در کامرانیه 1200 متری هستند ، برای استعلام قیمت می‌توانید تماس بگیرید یا از طریق گزینه تماس با ما فرم درخواست را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

دکمه بازگشت به بالا