روستاهای اطراف

روستای آغچه حصار کرج

درباره روستای آغچه حصار کرج

آغچه حصار کجاست ؟

آغچه حصار روستایی بسیار زیبا واقع شده در منطقه سهیلیه می باشد که در طی چندین سال اخیر طرفداران بسیاری را در بین اهالی تهران و کرج به خود اختصاص داده است.
جذابیت و طبیعت فوق العاده این روستا تبدیل به دلیلی برای انتخاب افراد برای خرید زمین و ویلا برای استراحت و تفریح گردیده است.
در این منطقه ویلاهای بسیار خاص، زیبا و چشم نوازی نیز ساخته شده اند که به زیبا بودن آن منطقه افزوده است.
دسترسی به این منطقه بسیار آسان می باشد و همچنین می بایست اشاره نمود که این منطقه دارای دسترسی بسیار راحتی نیز به روستای لشگر آباد، روستای اغلان تپه، روستای ابراهیم آباد و روستای قاسم گرجی دارای می باشد.
موضوع دیگر در رابطه با این روستا ( Aghcheh Hesar ) وجود دارد و ان این نکته است که آغچه حصار در حقیقت در استان البرز و شهرستان ساوجبلاغ واقع شده است.

آدرس و لوکیشن روستای آغچه حصار سهیلیه

بعد از طی مسافتی که از جاده کرج شروع می شود به جاده سهیلیه که رسیدین وارد انجا می شوید و با طی نمودن مسافتی کوتاه به روستای لشگر آباد می رسید و بعد از آن در کنار این روستا می توانید منطقه آغچه حصار را مشاهده بفرمایید.
دارا بودن مشاعات گاز، آب و برق از مهمترین مزایای این منطقه می باشد.
این نکته نیز قابل ذکر است که اکثر زمین ها و ویلاهای ساخته شده در آغچه حصار قلنامه ای می باشند و به ندرت این زمین ها و یا ویلاها سندار می باشند.

آب و هوای آغچه حصار

روستای آغچه حصار بواسطه طبیعت فوق العاده ای که دارا می باشد دارای آب و هوایی چهار فصل بوده و قابل ذکر است در هر فصل می توانید زیبایی های آن بازه زمانی از سال را در این روستا مشاهده بنمایید.
زمستان در این منطقه مطلوب و تابستان های آن گرم می باشد اما همانند هوای کرج و تهران در این فصل اذیت کننده نبوده و با حضور خود در منطقه آغچه حصار در فصل تابستان می توانید نهایت لذت را نیز ببرید و لحظاتی خوش و به یاد ماندنی را برای خود رقم بزنید.
این منطقه بواسطه تامین آب در طی سالیان اخیر هیچگونه مشکل در این ضمینه را دارا نمی باشد.

ویژگی ها و مزایای Aghcheh Hesar

آب و هوای بسیار عالی و دلنشین.
دسترسی آسان به تمامی مسیرهای رفت و آمدی.
نزدیک بودن به شهر تهران و کرج.
بسیار عالی برای سرمایه گذاری، خرید ملک، خرید زمین و همچنین خرید ویلا.

خرید زمین و ویلا در آغچه حصار

اکثر افرادی که در این منطقه برای خرید زمین و یا ویلا سرمایه گذاری می کنند به دنبال مکانی به دور از شلوغی شهر و الودگی هوای انجا می باشند، منطقه ای که آب و هوایی پاک و تمیز داشته باشد.
آغچه حصار دقیقا تمامی این امکانات و موارد را دارا می باشد.

نقشه بافت روستا

بزودی نقشه بافت این روستا در این قسمت به نمایش گذاشته خواهد شد

مناطق اطراف آغچه حصار

در اطراف روستا های زیادی وجود دارد که تعدادی از آنها عبارتند از :

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا