روستاهای اطراف

روستای ابراهیم آباد کرج

درباره روستای ابراهیم آباد کرج سهیلیه

ابراهیم آباد سهیلیه کرج کجاست ؟

ابراهیم آباد کرج یکی از روستاهای واقع شده در شهرستان ساوجبلاغ استان البرز می باشد.
در این روستا بواسطه آب و هوای عالی و بکر، زمین های حاصلخیز، باغ های میوه بسیاری که وجود دارد و بعنوان منبع درآمدی برای ساکنان بومی این منطقه محسوب می شود شناخته شده می باشد.
اگر مایل به خرید زمین، ویلا و سرمایه گذاری می باشید روستای ابراهیم آباد می تواند بعنوان یکی از گزینه های انتخابی شما محسوب شود.

اشتراک منابع آب آشامیدنی به مناطق اطراف سهیلیه بعنوان یکی از برترین مزیت های ebrahimabad شناخته شده می باشد و به یکی از مهمترین دلایل برای سرمایه گذاری افراد در این روستا تبدیل شده است.
هرساله معملات بسیاری در این منطقه برای خرید زمین و ویلا مخصوصا از سوی ساکنین تهران که علاقه مند به بودن در مناطق خوش آب و هوا و تمیز و به دور از شلوغی و آرامش می باشند انجام می شود.
محصولاتی که در باغ های این روستا اکثرا کاشت و سپس برداشت شده و به فروش می رسند و بسیار محبوب و خوشمزه نیز هستند عبارتند از سیب، انگور، آلو و گردو.
آثار فرهنگی و تاریخی، جنگ های سبز و انبوه، رودخانه های زلال، روستاهای سنتی اطراف از جاذبه هایی هستند که بسیاری از افراد را علاقه مند به بودن در این روستا گردانده است.

آب و هوای ابراهیم آباد

این روستا دارای آب و هوای بسیار دلنشین و چهارفصل می باشد.
این مسئله در طی چندین سال اخیر باعث پیشرفت ابراهیم آباد گردیده و افرادی که مایل به سرمایه گذاری به صورت خرید زمین و یا ویلا می باشند را به سمت این روستا جذب کرده است.
این منطقه بسیار عالی برای افرادی است که دوست دارند در محیطی آرام، به دور از شلوغی و خوش آب و هوا باشند محسوب میشود.

امکانات روستای ابراهیم آباد

هماندد بسیاری از مناطق واقع شده در استان البرز و سهیلیه این روستا نیز دارای امکانات بسیاری نظیر آب، برريال گار، خانه بهداشت، انواع مغازه ها، داروخانه و غیره می باشد که اقامت برای گردشگران و همچنین ساکنان بومی این منطقه را بسیار آسان گردانده است.

خرید ویلا در ابراهیم آباد

خرید ویلا در این روستا می تواند یکی از بهترین تصمیمات برای شما باشد زیرا آب و هوا، طبیعیت عالی و ارامشی که این منطقه دارای میباشد بسیار عالی و دلنشین می باشد.
در این روستا می توانید زمین ها و ویلاهایی با انواع متراژها و قیمت های مناسب و همچنین متناسب با بودجه خود پیدا نمایید و برای سرمایه گذاری و تفریح آنها را خریداری نمایید.

مزایای روستای ابراهیم آباد

اشتراک منابع آب که بعنوان مهمترین مزیت این روستا شناخته شده می باشد.
آب و هوای تمیز و عالی.
طبیعتی سرسبز و بسیار چشم نواز.
زمین های حاصلخیز و باغ های زیبا.
دارای بودن بسیاری از امکانات و دسترسی آسان به هذ کدام از انها.
دتسرسی مسافتی عالی و بدون مشکل به این روستا.

پوشش گیاهی و جانوری روستای ابراهیم آباد

از زمان های گذشته تا به امروز پوشش های گیاهی متنوع و بسیاری در این منطقه وجود داشته اند که مورد استفاده قرار می گرفته اند مثل خاک شیر، گل گاوزبان، نی، گزنه.
پرندگان و حیوانات بسیاری نیز در طی سالیان اخیر . در برخی مواقع در محدوده این روستا دیده شده اند و برخی از انها نیز همچنین در بوخی مواقع در این روستا امکان دارد دیده شوند و عبارتند از کبوتر، بلبل، پرسنو، گرگ، سگ؛ روباه، کلاغ، انواع پرندگان مهاجر.

مناطق اطراف روستای ابراهیم آباد کرج

در اطراف ابراهیم آباد سهیلیه روستا های زیادی وجود دارد که تعدادی از آنها عبارتند از :

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا