رستوران های معروف منطقه زعفرانیه کرج

رستوران های معروف اطراف منطقه زعفرانیه کرج ( شهرک زعفرانیه کرج )

منطقه زعفرانیه کرج، رستوران‌های محدودی خوبی دارد که این رستوران های در جاده سهیلیه هستند  . که فقط تعدادی از آنها به لطف قیمت مناسب و خدمات خود و غذا های عالی مورد اقببال مردم قرار دارند .

طبق نظراتی که گردشگران داده‌اند، رستوران زعفرانیه سهیلیه در منطقه زعفرانیه بهترین فست‌فودهای سهیلیه را دارد. برای غذاهای غیر فست‌فودی، رستوران‌های آقا جون، رستوران گل اره، رستوران امیر خوبان و رستوران اکبر جوجه از بهترین رستوران‌های سهیلیه کرج محسوب می‌شوند. پیشنهاد ما این است که یک وعده غذایی را به دیزی‌سرای خوبان بروید تا بهترین دیزی عمرتان را در سهیلیه کرج میل کنید.

رستوران سنتی مولانا

رستوران مولانا سهیلیه
رستوران مولانا سهیلیه

اگر دوست دارید یک وعده غذایی باکیفیت را در رستورانی مدرن بخورید، رستوران سنتی مولانا در سهیلیه انتخاب خوبی است. این رستوران فضای باز هم دارد و اگر در آب‌وهوای خوبی به سهیلیه رفتید، می‌توانید از این قسمت رستوران هم استفاده کنید.

آدرس:

  1. استان البرز، اتوبان تهران-کرج، پل شهدای کردان، خروجی کردان، جاده سهیلیه، کیلومتر 2، خیابان ولیعصر در سمت چپ، کیلومتر 3، رستوران سنتی مولانا
  2. استان تهران، اتوبان تهران-کرج، آزادراه کرج-قزوین، خروجی کردان، جاده سهیلیه، کیلومتر 2، خیابان ولیعصر در سمت چپ، کیلومتر 3، رستوران سنتی مولانا

رستوران جوان

رستوران جوان سهیلیه
رستوران جوان سهیلیه

رستوران جوان سهیلیه را هیچ‌وقت خالی از مشتری نخواهید دید. کباب‌هایی که در این رستوران تهیه می‌شوند، به‌قدری بین اهالی سهیلیه معروف است که همیشه تعدادی مشتری ثابت در این رستوران وجود دارد. اگر طرفدار کباب هستید پیشنهاد می‌کنیم به رستوران جوان سر بزنید. البته حواستان باشد ممکن است آخر هفته‌ها و ایام تعطیل نتوانید به‌راحتی جای پارک پیدا کنید.

آدرس:

  1. استان البرز، آزادراه کرج-قزوین، پل شهدای کردان، خروجی کردان، جاده سهیلیه، سمت راست
  2. استان تهران، اتوبان تهران-کرج، آزادراه کرج-قزوین، خروجی کردان، کیلومتر 8 جاده سهیلیه، سمت راست

باغ تالار ارم چهارباغ کرج

اگر به دنبال بهترین تالار در منطقه چهارباغ کرج برای برگزاری مراسم هایی هموچن عروسی دارید، باغ تلار ارم در میان باغ تالارهای مختلف این منطقه توانسته با ارائه خدمات و امکانات مطلوب به همراه سرویس دهی رضایت بخش، یکی از بهترین رستوران های سهیلیه و چهارباغ کرج در زمینه برگزاری مراسم ها باشد. باغ تالار ارم چهارباغ کرج همانطور که از نامش معلوم است، در منطقه چهارباغ قرار دارد و دارای ظاهری بسیار زیبا بوده و مناسب عکاسی های حرفه ای می باشد.

به داخل باغ تالار که برویم، با محیطی لوکس به همراه دکوراسیونی زیبا روبرو می شویم و به دلیل میز و صندلی های بسیاری که در محیط داخلی باغ قرار دارد، باغ تالار ارم چهارباغ ظرفیت بالایی دارد و همچنین امکاناتی هم در این مجموعه وجود دارد که شامل نورپردازی های زیبا، سیستم های صوتی، میزهای سلف سرویس و غیره می باشد.

آدرس باغ تالار ارم چهارباغ کرج

در منطقه چهارباغ کرج کافیست وارد خیابان چهارباغ شده و به سمت شمال بروید تا به بلوار امام خمینی برسید و سپس در سمت راست جاده وارد خیابان گلستان ششم شده و در ابتدای خیابان، باغ تالار ارم را مشاهده کنید.

باغ تالار ستاره چهارباغ کرج

از دیگر باغ تالار جذاب و محبوب در منطقه چهارباغ کرج می توان به باغ تالار ستاره اشاره کرد. باغ تالاری که به لطف خدمات مطلوبی که ارائه می دهد، یکی از بهترین رستوران های سهیلیه و چهارباغ کرج برای برگزاری مراسم ها و بخصوص عروسی ها به شمار می رود. باغ تالار ستاره در منطقه ای امن و نزدیک به کلانتری چهارباغ قرار دارد و در صورتیکه با اتمام ظرفیت پارکینگ مجموعه، خودرو در بیرون از باغ پارک کردید مشکلی از بابت امنیت نخواهید داشت.

باغ تالار ستاره چهارباغ کرج هم همانند دیگر باغ تالارهای محبوب منطقه دارای محیطی بزرگ و لوکس بوده و ظرفیت بسیار بالایی دارد. در داخل باغ، تزئینات و دکوراسیونی شیک مختص عروسی ها وجود دارد که بسیار دیدنی می باشد. در داخل تالار هم با محیطی لوکس و مجلل به همراه دکوراسیونی دوست داشتنی روبرو خواهید شد و امکاناتی هم برای مراسم ها وجود دارد که شامل سکوی نورپردازی و سیستم صوتی، میزهای سلف سرویس و غیره هستند.

آدرس باغ تالار ستاره چهارباغ کرج

برای دسترسی به باغ تالار ستاره چهارباغ کرج می بایست در منطقه چهارباغ وارد خیابان اصلی چهارباغ شده و به سمت شمال بروید تا به میدان مرکزی چهارباغ برسید و سپس در سومین خروجی به سمت غرب، وارد خیابان مریم شده و به انتهای خیابان مراجعه کنید تا به ورودی باغ تالار برسید.

ساعت کاری باغ تالار ستاره کرج: همه روزه از ساعت 9 صبح الی 11:30 شب

غذاهای سنتی و محلی سهیلیه

یکی از تجربه‌های که در سفر می‌توانید داشته باشید تست کردن غذاهای محلی است. غذاهای سهیلیه نیز در میان گردشگران محبوبیت بسیاری دارد. از مهم‌ترین غذاهای محلی این منطقه می‌توان به یوان‌ آش، ترشی آش و خوراک لوبیا پیله اشاره کرد.

دکمه بازگشت به بالا